Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Yöntembilim
 YöntemBilim Forumu | Yöntem Bilim | Yöntembilim
Mesaj icon Konu: irfan Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 3199

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: irfan
    Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2022 Saat 10:13

SESLENME

IRFAN00   dizini içindeki dosyalar

20220205_101219_IRFAN00.rar

IRFAN00 dizini 9 öğeden ibarettir. İçinde 29 tablo, 4 düz yazı 3 foto-tablo’dan ibarettir.

Bu çalışma benim için önemli bir anıyı barındırıyor.. 31.01.2022 günlü görüşmemizde ve 03.02.2022 günlü çalışmamızda çünkü ilk defa Tony Buzan’ın zihin haritalarının eğitimini almış değerli bir Öğretmenimizle birlikte çalıştık. Bu çalışmayla gördüm ki gerçekten tabloları düz yazıya çevirip anlatmaya gerek yok.. ilgi ve istekle tabloları izleyenler kavramlar arasındaki bağlantıları görebiliyorlar. Elbette biraz merak ve birikimde gerekebilir.. ancak sonuçta anlaşılabilen bir sunum barındırıyor tablolar.
Bu çalışmanın dizininde konu ile ilgili GDDY ile yazılmış metinlerde bulunuyor ve bunu da bir anı olarak bulundurdum. Sonuçta GDDY gelenekli “standart’ını karşı YBA yenilikçi çalışması ve patenti onu ortadan kaldırmıyor.. elbette günlük dilin mantığında ve bilimsel bilginin matematiği bir gereksinimimizi karşılıyor ve elbette karşı çıkılmaz.. ancak dil, din, hikmet ve insan gibi çok yönlü ve yanlı konularda YBA yeni tekniğini ve özgün yöntemine ve hızlı-kolay diline gereksinimiz olduğu ortaya koymak için bizde elimizden geleni yapacağız.
Bu çalışma nedeniyle Öğretmenim’ize minnetimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum.. Umarım bu başlangıç hem onun hem benim için feyizli ve bereketli girişimlere yol açar
Böylece YBA de yeni bir yüz, özgün bir yön ve hızlı-kolay bir yol alır.. İnşaallah.
Bilgi, saygı, sevgi ve sağlıcakla kalınız.

Osmanziya
05.02.2022 10:04

Sağlıcakla kalın

OSMANZİYA

Sentaks / sözdizimsel / BEYANÎ eksikliklerim VE
semantik / anlambilimsel / MAANÎ yetersizliklerim
için düz yazıdan özür dilerim

.

NOT:
Kullandığım YBA hızlı sürücüsünün anlamını dile getirmede ve kolay anlatım aygıtının dillendirmesinde cümleye, kelimeye hatta harfe de gerek kalmıyor. Ancak onun öğrenilmesi ve kullanılması ve yararlanılması için sözü ve sözcükleri kullanıyorum.   

www.yontembilim.com
www.mustafabugucam.com.tr

http://sites.google.com/site/yontembilim/
http://sites.google.com/site/insanilim

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme