Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Dünya
 YöntemBilim Forumu | Genel | Dünya
Mesaj icon Konu: imkan.. olanak.. possible Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 3308

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: imkan.. olanak.. possible
    Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2022 Saat 20:17

İMKAN

POSSIBLE    dizini içindeki dosyalar

20220820_200311_POSSIBLE.rar

Altı dizin ve yedi düz yazı bulunuyor.
Dizinler içinde yüzden fazla tablo olur.

09.08.2022 tarihinden itibaren olanağa ilişkin yaptığım hablolara bir tarih eklemeye çalışıyorum ki eskilerinden ayırt edilsin. Çünkü her yeni tabloda olanak hakkında görüşlerimi, değiştirir ve düzeltir ve geliştiririm.

HABLO, kablolarla yaptığım tabloların bir dizin içinde bulunanıdır. Genelde 13 tabloyu bir dizin içinde toplar ve ona yeni bir ad ya da versiyon numarası veririm.

Bu dizin içinde bulunan beş alt dizin hepsi olanağa ilişkindir.. Dizinde bu tablolardan başka dört tane de düz yazı var. Bunları değiştirmeden ve düzeltmeden olduğu gibi aldım.

Garib bir adamım.. ne yanıt veren okurum var ne de bağlı olan öğrenicim.. çünkü başkasına hitap eden yazılarım bulunmuyor.. kendim türetiyor ve kendim tüketiyorum, başkasının kullanma ve yararlanmasına dönük üretimim bulunmuyor. Ancak gelecekte yazı ve tabloların kendilerini ifade ve ibare edeceklerini biliyorum.

Bu tablo da İMKAN kendini anlatıyor.. anlamıyorsanız POSSIBLE dizini içindeki versiyon sırasıyla tabloları izleyin.. rahat anlayacaksınız.

Bir de bu dosyayı izleyin.. anlamıyorsanız eklediğim dizin içinde tabloları gidin.. versiyon sırasıyla yalından karmaşığa doğru gidin.. anlayacaksınız.. anlamazsanız da üzülmeyen.. anlamak kolay bir iş değildir.

Hadi bunu anlamadınız.. öyle ise şu dosyaya bakın;

Anlamıyor olabilirsiniz hala.. ancak anlamak için önce düşünmek.. düşünmekten önce de tablodaki sözcükleri bilmek gerektiğini unutmayınız...

Şimdi şu ücüncü imkan tablosuna bakın..

Daha önce sunulan tablaların dosyalarını incelediyseni bunu rahatlıkla anlayacaksınız.. anlamadınız mı.. öyle ise anlamadığınız bağlantıları sorun bende size söyleyeyim..

Şimdi buraya kadar yaptıklarınız için sizlere teşekkür babından buraya bir insanveislam tablosu sunuyorum:

Bu tablonun öncelerinde insanı sonra islamı anlamaya ve anlatmaya çalıştım.

Şimdi de şu oluş Tablosunu izleyen bakalım ne göreceksiniz:

Şimdi buraya kadar sunulan tabloların hepsini en bilmeyeninize öğretecek kadar hepsini teker teker açıklayabilirim.. fakat meramım bu değil.. tabloları merakınızla kendiniz düşünebilmeniz ve anlayabilmeniz..

SAYGILARIMLA...

Sağlıcakla kalın

OSMANZİYA

Sentaks / sözdizimsel / BEYANÎ eksikliklerim VE
semantik / anlambilimsel / MAANÎ yetersizliklerim
için düz yazıdan özür dilerim

NOT:
Evet, aslında benim kullandığım sistemde
cümleye, kelimeye hatta harfe de ihtiyaç yok…

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide