Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İnsan Bilim
 YöntemBilim Forumu | İnsan Bilim | İnsan Bilim
Mesaj icon Konu: sorunun çözümü nedir ? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2721

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: sorunun çözümü nedir ?
    Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-2017 Saat 01:19
Kotuluk ve iyiliķ..
yakinma ve çozum..
kendinde veya başkasında
olduguna gore sonucu degişir..

Kotuluktur olagandır.. olagan ustu olan iyilik.
Bu yüzden iyiligi hazır bulmayız.. dişimizle.. tırnağımızla.. etimizle kanımızla acımızla ve gözyaşımızla hazırlamak zorundayız.. böyle yapa yapam uygarlığını bu günlere getirdik ancak olumsuz sonuçlardan da her birimiz ORANTISAL olarak suçluyuz.

Dil.. din.. emek.. hürrriyet uğruna kurulan ideolojiler ve partiler.. hürrriyet..meşveret.. cumhuriyet.. gibi çağdaş kurumlar.. artık geleneksel halleriye çözüm üretmekten ziyade en birinci SORUN olarak karşımızda duruyorlar. Çünkü artık bu değerleri amaç değil araç haline getirdiler.

İşte bu durumda sorunu yakınmak yerine yüklendim ve bizi bunalımdan kurtaracak beliti (bürhanı) buldum. (Biraz benlik kokuyor ne yapayım  kücük atta civciv yesin diyen seseler duyuyorum ;) )

bunun bir örneğini bu rar dosyasında sunuyorum:

20170505_011720_SORUN.rar

bu dizinlerdeki dosyaları versiyon sırasıyla izlediğinizde.. imgelediğinizde.. irdelediğinizde.. incelediğinizde SORUN'un gidişatını izleyebileceksiniz..

Sözün içerdiği sağlam bilgi ve sağlıklı buyruğun kurallarını ve koşullarını.. aramak ve bulmak.. bilgi toplumu ve hukuk devleti ülküsüne götürecek zihniyeti ve düşünceyi inşa edecek yeni anlam sürücü ve yeni anlam aygıtı olan YÖNTEMBİLİMSEL ANALİZ’le insanbilim ıslah ve islambilimi tamir etmek.    

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide