Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Din
 YöntemBilim Forumu | Diğer | Din
Mesaj icon Konu: hoş geldin gavinchov51 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2835

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: hoş geldin gavinchov51
    Gönderim Zamanı: 24-Mayıs-2016 Saat 07:06
İlk defa yeni bir üyemize hoş geldin diyorum.. ve onun kim olduğunu biliyorum.. ancak deşifre etmemek için adını söylemeyeceğim.. seni bildiğimi siz de biliyorsunuz.. biz üç kişi olduğumuz gibi siz de kendiniz hariç 4 + 4 + 2 + 1 = 11 kişisiniz..

Burası bir bataklıktır.. bu bataklıkta kaybolmuş onlarca belki yüzlerce kişi vardır.. demiyecem.. çünke hepsi kaçtı ve bu bataklıkta ayak izleri kaldı...

ataklık yapan çıkmadı.. bilme belki siz atak çıkarsınız..

Yalnızlık kaleme hoş geldiniz..

"Yüpermen"

"Y"nin sırrını anlamış adam..

:)
İnsanlar neden birbirlerini KOYUN görürler.. sanki başkaları OYUN'a geliyor da kendileri gelmiyorlar mı ? Oysa oy'ları oydukların da görecekler ki Tanrı dahil herkes bir oyun oynuyor.. bir tuzak kuruyor.. bir meker yapıp herkesi bu tekere koymak istiyor... TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISI elbette TANRI.. ancak bize nasıl oyun kuracağımız ve nasıl öykü kılacağım konusunda bir ölçüt göndermiş.. KİTAP.... eğer biz kainat ve insan kitabını güzelce okumuşsak.. KUR'AN kitabını da iyice anlarız ve uygularız.. şimdi bazıları RASUL kitabına kabul etmezuk diyorlar.. bende diyorum ki TEVRAT ve İNCİL kitabı da var.. işler iyice karışacak.. karışsın karışsın ki düzelsin.. kafanızı bozmayın ve çenenizi yormayın işler olacağına varııııır. Rasulu demiş ki sizler her biriniz ÇOBAN'sınız.. amma neylersiniz ki her birimiz ÇIBAN olmuşuz.. bu yüzden bazımız bazımızı koyun görüyor. Bu hatayı zaman zaman bende yapıyorum.. öyle ise şunu hiç unutumamalıyım: KOYUN.. OYUN.. YUN.. UN.. N... "OY" nerede işte burada "Y" ister iki bakar bir görürsün.. ister biri iki görürsün.. oy sende..

Düzenleyen osmanziya - 24-Mayıs-2016 Saat 07:07
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03