Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Yöntembilim
 YöntemBilim Forumu | Yöntem Bilim | Yöntembilim
Mesaj icon Konu: BAŞARI VE ERDEM Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2554

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: BAŞARI VE ERDEM
    Gönderim Zamanı: 10-Haziran-2018 Saat 19:27

BASDEM dizini içindeki dosyalar.

20180610_191549_BASDEM.rar

BASARI ve ERDEM dizinlerini birleştirerek BASDEM dosyası yaptım.. içinde 19 sayılın ama 21 tane bulunan DOSYALAR yani TABLOLAR var..

Biri başarı ve muvaffakiyeti anlatıyor
Birisi erdem ve fazileti anlatıyor.

Ertuğrul KÜRKÇÜ tanrı; erkek, beyaz ve yaşlıdır demiş.
Buradaki resimde tam tersini söylüyor; kadın, beyaz ve yaşlı.. Hangisi doğru ? Hiç biri.

Çünkü Tanrı SALT ve MUTLAK'dır, koşulsuzdur ve kuralsızdır. Ancak bizim dilimize ve düşüncemize inerek ve tenezzül ederek konuşmuş kitap ve peygamber göndermiş.

Kitabında demiş ki;

Kul hüve.
Allahü ehad.
Allahü samed.
Lem yelid.
ve lem yuled.
Ve lem yekun lehu küfüven Ehad.

İşte O ne doğurmuş veled.. doğrulmuş valide DEĞİL
derken kadın ve erkek olmadığını da söylemiş oluyor.

Lakin bizler alırken mutlu ve verirken kutlu olan bizler, kadın ve erkek formundayız. Kadın güzeldir. Erkek iyidir. Kadın güzelliği ile sevdirir, erkek iyiliği ile saydırır. Bu ikisi mükemmel yaparlarsa
kadın tapılası ve erkekte kulluk edilesi hale gelir.

Bu nasıl yapılır ?

BAŞARI ve ERDEM ile..

Şimdi bunu dedim diye başarı ve erdem dizini içindeki dosyaları didik didik edip lime lime yapacak kadınlar ve erkekler çıkar mı ? Sanmıyorum.

Amma ben yine deli deli.. bunları yapıyor ve size sunuyorum.. neden yapıyorum.. başınızı ağrıtmak için..

Tanrı öyle uzak amellerde anlamayın.. evinin içinde gözünüzün önünde olan kocayı bir anlayın nasıl bir erkek.. elinizin altında bulunan karıyı bir anlayan nasıl bir kadın.. işte bunu anladığınızda karşılıklı olarak TANRI'yı anlamış olacaksınız..

Yoksa böyle resimler yaparak ya da sabahtan akşama kadar namaz kılarak değil.. bunlar sadece bir giriş ve araç olur o kadar.. gerisini siz getireceksiniz.. gereksinimizden öte arayışlara girerek.. yoksa karşılıklı çıkar içinde ancak mezara kadar gidebilirsiniz..

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide