Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İnsan Bilim
 YöntemBilim Forumu | İnsan Bilim | İnsan Bilim
Mesaj icon Konu: salah.. sukut.. suret.. tefekkur Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2728

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: salah.. sukut.. suret.. tefekkur
    Gönderim Zamanı: 21-Haziran-2023 Saat 01:56
20230621_012429_S.rar

salah.. sukut.. suret.. tefekkur
dört tane dizin içinde tablolar bulunur.

Bunları bilgisayarınıza indirir ve içindeki dosyaları incelerseniz ki bunu yapana şimdiye kadar hiç rastlamadım. Çünkü yapılsaydı.. büyük bir olasılıkla geri dönüş olurdu. Nitekim web sitemin okunma sayılarını topladığınızda ortaya çıkan muazzam tıklanma sayısına.. sanırım değil binleri milyonları geçmiştir.. on senedir face de katarsak bu MİLYARLAR olur.. buna rağmen tek bir dönüş olmayınca.. diyebileceğiniz tıklayanlar kimseler değil nesneler.. yani makinalar ve böcekler.. bu acaib.. tek bir karşılık alınmamasına rağmen benim paylaşmayı sürdürmem de garib.

Şimdi bu tuhaf duruma bırakıp sadede gelirsem bu dört dosya benim son yaptığımı dosyalar ve tablolar olduğu için oldukça değerli..

Bu gün yazdığım şu yazıda :

https://www.yontembilim.com/forum/forum_posts.asp?TID=2056&PID=3165#3165

kendimden bahsettim..

OZO yani Osman Ziya Oğlu dediğim garib yani BEN tek başına değilim.. Anahatun başımın tâcı Hanımhatun gönlümün ilacı. BacıHatun bana en yardımcı.. pırlantı gibi iki oğlum elmas gibi bir kızım bulunuyor.. birde bu üçünün eşleri.. altıncısı yold beş tane torunumu sayarsanız oldukça kalabalik bir AİLE olduğum ortay çıkar ki bu Rabbimin büyük bir lutfudur. Elbette benim BİZİM yana "Nâ"m, bu yakın akrabalarım kısaca YAKINLARIMDAN ibare değil.

71 yıl boyunca arkadaş, dost, cemaat kardeşi, iş vesilesiyle tedarikçilerim ve müşterilerimle hakk ve hukuku geçen insanlar ve islamlar yani müslümanlar duamdaki BİZ kapsamı içinde bir ZÜMRE'dir.

Zümre-i sırr yani SİN sınaması ve sineması içinde yer alırlar ki bu filmin içinde KRAL benim.

Yani prodüktör yapımcı da benim.. yazar yani senarist te benim.. asıl oğlan yani baş oyuncu da benim.. dünyada içinde figüranlar bulunan bir sahne.. çünkü seyircilerden bir tane bile SESLENEN çıkmadı.. bende boyuna.. şimdi burada olduğu gibi konuş-u-yorum. Yorumlarıma tek bir eleştiri ya da görüşlerime tek bir soru dahi alamıyorum.

Sinemada ve Rüyada SEYİRCİLERİN sesini duyamazsın...
Duyman için SUSMAN gerekir.

Ya da senin de bir SEYİRCİ olman gerekir...

Şimdi seyircileri İZLEYİCİ diyorlar.

ÇİZGİLERİ izleyenler.

YBA işte kelimelerin, terimlerin, kavramların ÇİZGİLERİ ile yapılan bir resimdir.. bu resimler yani t=... adıyla yayımlanan TABLOLAR ard arda dizildiğinde bir HABLO oluşturur. bunları 13.. 23.. 33.. 43.. ve dahası halinde bir dizin içinde toplarım. Nasıl sinema da kareler ve estanteneler ard arda geldikçe filimde hareket başlarsa tablolarda böyledir...

İnşaallah bu dört dizindeki içinde tablolar bulunan HABLO'lar izlediğinize yaşam filmimden bir kesiti seyretmiş olursunuz.. yani bir konuyu anlamış ve bir kavramı edinmiş bulunursunuz.

Saygılarımla

Osmanziya 21.06.2023 01:55 Üçkuyular İZMİR   

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma