Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Dünya
 YöntemBilim Forumu | Genel | Dünya  
Mesaj icon Konu: nereye gidiyoruz... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2722

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: nereye gidiyoruz...
    Gönderim Zamanı: Bugün Saat 02:16
https://www.youtube.com/watch?v=G82Op8FHhhM

Yapay zekanın hızlı gelişimi / Ayşegül İldeniz & Fatih Altaylı - Teke Tek Bilim

AYŞEGÜL IŞINLI BİZİ

Bunları izleyince Türk Kadın'ının nereye gittiğini görünce iftihar ediyoruz.. ancak bunlar bizde NADİR örnekler mi değil mi bilmiyorum.. Ayşegul hanım olagan üstü bir İNSAN.. ancak bende ondan aşağı kalmam.. sizde benden aşağı değilsiniz.. çünkü biz İNSAN'ız. Yetenek ve becerileriyle.. çalışma ve başarılarıyla Bilgi, servet ve şöhret bakımından bizden çok üstün "insanlar" olabilir ve bunların en üstünü de HZ. Muhammed Mustafa ASM.. ancak hepimiz O'nun kulu olarak eşitiz ve birbirimize benzeriz ve bu yüzdendir ki en birinci işimiz BİRBİRİMİZE saygı duymamızdır. Lütfen bu videolar için vaktinizi ayırın.. belki üprerir.. titrer.. sıçrarsınız. Çünkü zaten birbirimizi saygı duyuyoruz. Fakat bilgi, servet ve şöhret bakımdan ileri gitmek için fazla bir belirti alamıyorum. Bunun gerekçesi şu veya bu sakınca ya da çekince olabilir.. şu ya da bu bahane ve özür bulunabilir.. durum KORKUNÇ.. fakat bizim yaşancımız.. tanıncımız.. inancımız ve kıvancımız bulunuyor. Çünkü biz İNSAN'ız.

Saygılarımla.

Osmanziya 26.05.2024

İzlediğiniz bu video da, bir petri kabında 800 bin insan nöron beyin hücresini bir tetris oyununu oynamayı öğrettiklerini dinleyeceksiniz.. hem de bir bilimsel makalede..

Yirmi dört senedir bir tek yanıtın gelmediği fakat yirmi dört milyondan fazla tıklama alan fazla TIKLAMA alan sayfamda.. insanın evrende yalnızlığı.. duygusuna benzer bir duygu yaşıyorum.

Acaba tetris öğrenen beyin hücrelerini mi acaib yoksa onlara bunun öğreten insanlar mı garaib.. bilemiyorum.. MERAK acaib bir duygu.. bir nesne alınca MİNNET duymak acib bir duygu.. ben ikisinin de etkisini göremiyorum.

Belki bunları görmek için yazmış olabilirim başlangıçta ancak bu asla hedefim olmadı..

Benim amacım ve gayem YBA dilinin edinmesine yardım edecek onu öğrenme ve kullanma ve yararlanmayı sağlamak

Amaç ne mi ? işte burada..

20240526_021525_GAYE.zip

Düzenleyen osmanziya - Bugün Saat 02:16
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma