Anasayfa | Işımalar | Osman Ziya | İfade -i Meram | Yöntem Bilim | İnsan Bilim | Din-Fen | BTÖ | Yazılar | E-Posta |

Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  SkinsSkins
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Yöntembilim
 YöntemBilim Forumu | Yöntem Bilim | Yöntembilim
Mesaj icon Konu: hurriyet hurriyet hurriyet Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
osmanziya
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2716

Hak Puan : 5
Kidem : 6
OrtalamaHak : % 50
Irtibar :2

Alıntı osmanziya Cevaplabullet Konu: hurriyet hurriyet hurriyet
    Gönderim Zamanı: 08-Mart-2017 Saat 23:02
Nefsin istekleri yasak duvarına toslar.. ruhun dilekleri ise yasa engeline çarpar..

Üstelik aklın var sayım ve yok sanımlarla kayıtlanmış ve sınırlanmıştır.. örneği cebinde bulunan telefonu evde bıraktığını sanırsın.. ya da telefonunda internetin bulunduğu var sayarsın.. oysa mobil veriyi kapattığını unutmuşsundur.. hadi bunlar basitleri.. ya bir dünyada kendini ölmeyecek sayıyor ve ahireti ve sorumluluğu yok sanıyorsan.. üstelik bir de bunların ayırtında bile bulunmuyor isen.. nefisin.. ruhun.. ve aklın durumu bu ise.. kalbine dönük baktığında orada HÜRRİYET'in ne halde olduğunu düşünüyorsun ?

Bu yazılar için Değerli Bir yazar Ağabeyim;
çok güzel. böyle kısa ve özlü sözler yazsanız iyi olur dedi..

Ben de dedim ki; “Saygıdeğer Abin.. Bunları yazabilmek için "hürriyet" hakkında 5 hablo toplam 55 tablo yaptım.. bu yazıları da onların REKLAM panosu yapayım o zaman ;)”

İşte bu yazım ekinde tabloları sunuyorum.

20170308_225958_HURRIYET.rar

Belki bu yüz bininci tablom bu tablom içinde sözcüklerde fazla bir değişiklik yok.. ancak yıllar içinde ufak tefek değişiklikler ile yine hep İNSANI işledim.. zaten insanın insandan başka konusu var mı ?
Bu yüzden TANRI’yı bile insana benzetir insan..
Hem Tanrı’yı arayan SİMURG aynada kendini görmedi ?
Ayine-i şuurda böyledir ve orada kendinden başkasını bulamazsın...

Şimdi bu bilgiyi aldıktan sonra bir meraklı tüm cesasetini toplayıp aynı zamanda bütün cesaretini de arkasına alıp elinde OSMANLICA-TÜRKÇE bir sözlükle şu 57 tabloyu incelemeye geçse.. bu istekle sabırlı ve dayanıklı imgeleme ve irdelemelerle eminim bir süre sonra YBA anlam sürücüsü ve anlatım aygıtı olan hadd ve hatt’leri ele geçirmiş olacaktır..

Lakin nerede kahraman mücahid..

Amma biz yine reklamımızı bu anlaşılmaz tablolar ile sürdüreceğiz.. ta ki üç beş bu işe aşkını yatırım yapmış talibini buluncaya kadar.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide